O nás

VETERINÁRNÍ LÉKAŘI

MVDr. František Špruček, Ph.D., MBA (Veterinární lékař, majitel kliniky)                                                                   
MVDr. Ondrej Haky                                             
            

VETERINÁRNÍ SESTRY                

Eliška Orlová

Kristýna Hejduková

Provoz Veterinární kliniky Brněnská 82, Olomouc.

Veterinární klinika pro psy a kočky během 4 let získala velkou prestiž, což svědčí o počtu návštěvnosti pacientů, která se každým rokem zvyšuje a k dnešnímu dni čítá průměrně

11 000 pacientů ročně.

Její satelity jsou:

v Olomouci  (Tylova 3)  

Během 25 let existence klinik prošlo klinikou na desítku začínajících veterinárních lékařů (naše pracoviště patři do sítě školících pracovišť budoucích veterinářů Veterinární a farmaceutické Univerzity v Brně) a drží si vysoký kredit odbornosti. Veterinární klinika patří k vysoce specializovanému pracovišti, od roku 1996 se specializuje na dermatologii psů a koček a v tomto oboru vedoucí kliniky MVDr. František Špruček obhájil disertační práci s ukončením titulu – doktor (Ph.D.). Je odborným garantem testace veterinárních přípravků. Provádíme odbornou poradnu výživy psů a koček a od roku 2014 provozujeme profesionálně vedenou Školku pro psy jedinou tohoto zaměření v Olomouci a okolí.

Klinika je vybavena moderní přístrojovou technikou.

Prodejna krmiv a potřeb a kosmetické úpravy zvířat patří k rozšířené službě veterinární kliniky.

Jako jediná veterinární klinika nabízíme služby Školka pro psy, s kurzy výchovy štěňat, hlídání pejsků a to s 24 hodinovým odborným dohledem, což je jedinečnou a unikátní službou, kterou nikdo takto v Olomouci a širokém okolí nenabízí.