O nás

VETERINÁRNÍ LÉKAŘ

MVDr. František Špruček, Ph.D., MBA (Veterinární lékař, majitel kliniky)                                                                

VETERINÁRNÍ SESTRA                

Noemi Pěkníková

Provoz Veterinární kliniky Brněnská 82, Olomouc.

Veterinární klinika pro psy a kočky během 4 let získala velkou prestiž, což svědčí o počtu návštěvnosti pacientů, která se každým rokem zvyšuje a k dnešnímu dni čítá průměrně

11 000 pacientů ročně.

Její satelity jsou:

v Olomouci  (Tylova 3)  

Během 25 let existence klinik prošlo klinikou na desítku začínajících veterinárních lékařů (naše pracoviště patři do sítě školících pracovišť budoucích veterinářů Veterinární a farmaceutické Univerzity v Brně) a drží si vysoký kredit odbornosti. Veterinární klinika patří k vysoce specializovanému pracovišti, od roku 1996 se specializuje na dermatologii psů a koček a v tomto oboru vedoucí kliniky MVDr. František Špruček obhájil disertační práci s ukončením titulu – doktor (Ph.D.). Je odborným garantem testace veterinárních přípravků. Provádíme odbornou poradnu výživy psů a koček a od roku 2014 provozujeme profesionálně vedenou Školku pro psy jedinou tohoto zaměření v Olomouci a okolí.

Klinika je vybavena moderní přístrojovou technikou.

Prodejna krmiv a potřeb a kosmetické úpravy zvířat patří k rozšířené službě veterinární kliniky.

Jako jediná veterinární klinika nabízíme služby Školka pro psy, s kurzy výchovy štěňat, hlídání pejsků a to s 24 hodinovým odborným dohledem, což je jedinečnou a unikátní službou, kterou nikdo takto v Olomouci a širokém okolí nenabízí.