Úvodní stránka

Veterinární klinika v Olomouci (Tylova 3) byla založena v roce 1990 a její satelitní pobočka v Litovli (Palackého 843) v roce 2002. Provoz Veterinární kliniky NONSTOP (Brněnská 82, Olomouc) byl zahájen 1.1.2014.

Veterinární klinika pro psy a kočky během 2 let získala velkou prestiž, což svědčí o počtu návštěvnosti pacientů, která se každým rokem zvyšuje.

Během 25 let existence kliniky prošlo klinikou na desítku začínajících veterinárních lékařů (naše pracoviště patři do sítě školících pracovišť budoucích veterinářů Veterinární a farmaceutické Univerzity v Brně) a drží si vysoký kredit odbornosti.

Provádíme odbornou poradnu výživy psů a koček.

Klinika je vybavena moderní přístrojovou technikou.

Prodejna krmiv a potřeb + kosmetické úpravy zvířat patří k rozšířené službě veterinární kliniky.

A navíc, jako jediná veterinární klinika nabízíme službu Školky pro psy, s kurzy výchovy štěňat, hlídání pejsků a to s 24 hodinovým odborným dohledem, což je jedinečnou a unikátní službou, kterou nikdo takto v Olomouci a širokém okolí nenabízí.

Kde nás najdete:

Olomouc – Tylova 3 Olomouc – Brněnská 82

NONSTOP

Litovel – Palackého 843
Obrázek Obrázek Obrázek
(mezi Červeným kostelem a Komerční bankou)

(výpadovka na Brno naproti OBI)

– zde najdete i PSÍ ŠKOLKU

(naproti Staroštíkova mlýnu)

 

Naše specializace – DERMATOLOGIE

Naší specializací na veterinární klinice je dermatologie (kožní problémy) u domácích zvířat. Provádíme kompletní dermatologické (kožní) vyšetření. Jsme jediné specializované dermatologické zařízení v Olomouci a okolí.

MVDr. František Špruček, Ph.D. absolvoval evropský specializační dermatologický kurz v rámci ESAVS v letech 1996-1999 a v letech 2002-2007 obhájil dizertační práci v oboru dermatologie a imunologie a získal titul doktor – (Ph.D.).

Konzultace a dermatologická vyšetření jsou možná domluvit po tel. 602 705 362.